Frankenstein Korku Evi Kuralları

Kadıköy
Oyunumuz, korku ve gerilim İçermektedir
Kurallarına uymanız, Korku Evi oyun güvenliği için önemlidir.
1

Oyunumuza katılan tüm misafirlerimiz kuralları kabul etmiş sayılır ve kurallara uyulmadığında oyun sonlanır.

2

Oyun süresi 60 dakikadır. Korku evine geç kalan ekiplere ek süre verilmez.

3

Oyun güvenliği için kendinize ve arkadaşlarınıza zarar verecek hareketlerden kaçınmalısınız ve verilen talimatlara uymalısınız. Aksi durumda oyun güvenliği açısından oyunu sonlandırma hakkı Korku evindedir.

4

Korku evinde fotoğraf, video çekimi ve ses kaydı yapmak kesinlikle yasaktır.

5

13 yaşından küçükler aileleriyle birlikte veya onların izniyle korku evine girebilirler.

6

Korku evimizde oyun süresince kameraların kayıtta olduğunu unutmayınız.

7

Korku evine silah, bıçak vb kesici veya ölümcül tehlikesi olabilecek herhangi bir araç-gereçle girmek kesinlikle yasaktır.

8

Korku evleri hamileler, epilepsi, klostrofobi, panik atak, kalp hastaları vb. sağlık sorunu olanlar için uygun olmayabilir. Sorumlulukları kendilerine aittir.

9

Oyuna başladıktan sonra korku evinde wc, yeme, içme gibi ihtiyaçlarınızı gideremezsiniz.

10

Korku evimizde merdivenler bulunduğundan özellikle merdivenlerde koşmayınız kendinize ve arkadaşlarınıza zarar verecek hareketlerden kaçınınız.

11

Korku evimizde sizleri kameralarımızla izliyor ve dinliyor olacağız; istediğiniz zaman oyunu sonlandırabilirsiniz ancak tekrar oyuna devam edemezsiniz.

12

Oyunumuzun sabit senaryosunda misafirlerimizin güvenliğini düşündüğümüz için fiziksel temas yoktur. Temaslı oyun yada diğer seçeneklerle ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.

13

Oyun sırasında korku unsurlarına kasıtlı temas etmek, tekme veya yumruk atmak, cisim fırlatmak gibi davranışlardan kaçınmanız gerekmektedir. Bu gibi olumsuz davranışların ortaya çıkması durumunda korku evine sahibi oyunun korku seviyesini düşürmek, hatta oyunu sonlandırmak gibi haklara sahiptir.

14

Korku evinde şiddet, zorlama veya güç kullanmanızı gerektirecek hiçbir unsur bulunmamaktadır. Bu nedenle lütfen etrafınıza zarar vermeyiniz, aksi takdirde oluşabilecek hasarlardan oyuncular sorumludur.

15

Frankenstein korku evinde oynadığınız oyunun ödemelerini, oyunun sonunda nakit, fast veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde kdv farkı alınmaktadır.